06544564564564 info@seovyo.net

Google Seo

Google’ın Artık Kullanıcı odaklı siteler istediğini neredeyse tüm Webmaster arkadaşlarımız bilir. Buna istinaden yapılan son güncellemeler ile birlik de artık yavaş olan sitelere de darbe gelmeye başlıyacak. bunun sebebi ise bir kullanıcının web sitenizin alt sayfaların da gezinmeye çalıştığın da yeterli verimi alamayıp sitenizden çıkmasıdır. bu da sizlerin sıralama da gerilemesine ve kullanıcı kaybetmesine neden olur.

Sizden sonra gelen sitelerin sizden daha hızlı olması sizlerin önünde yer almasını sağlarken siz de gerilemeye başlarsınız. Geçtiğimiz dönem de yapılan “Mobile Friendly” Algoritması ile siteleriniz in Mobil uyumlu ve ne kadar hızlı olabildiğini görebiliyoruz.

Şimdi ise yapmanız gereken en iyi şekilde sitenizi Mobil kullanıcıların istekleri doğrultusun da ve bir o kadar da Google amcanın gözünde iyi hale getirmek. Benim önerim Sitelerinizi Mobil hale getirdiğiniz de m.siteadi.com şeklinde kurmanızdır. bu size daha etkili bir sıralama ve daha iyi konum getirecektir. Mobil uygulamanız da da site hızınız iyi ise diğer sitelerden her zaman bir adım daha önde olabilirsiniz.

Pin It on Pinterest

Önceki yazıyı okuyun:
Bütünsel Seo
Bütünsel Seo

Holistic Seo Bütünsel Seo Nasıl Yapılır? Burada sorulması gereken soru, sürekli güncellenen algoritmalardan sonra nasıl bir SEO yapılmalı? Aramalarda aranan...

Kapat