in , , , ,

Google’dan Sitelere Darbe

Google Seo
Google Seo

Google Seo

Google’ın Artık Kullanıcı odaklı siteler istediğini neredeyse tüm Webmaster arkadaşlarımız bilir. Buna istinaden yapılan son güncellemeler ile birlik de artık yavaş olan sitelere de darbe gelmeye başlıyacak. bunun sebebi ise bir kullanıcının web sitenizin alt sayfaların da gezinmeye çalıştığın da yeterli verimi alamayıp sitenizden çıkmasıdır. bu da sizlerin sıralama da gerilemesine ve kullanıcı kaybetmesine neden olur.

Sizden sonra gelen sitelerin sizden daha hızlı olması sizlerin önünde yer almasını sağlarken siz de gerilemeye başlarsınız. Geçtiğimiz dönem de yapılan “Mobile Friendly” Algoritması ile siteleriniz in Mobil uyumlu ve ne kadar hızlı olabildiğini görebiliyoruz.

Şimdi ise yapmanız gereken en iyi şekilde sitenizi Mobil kullanıcıların istekleri doğrultusun da ve bir o kadar da Google amcanın gözünde iyi hale getirmek. Benim önerim Sitelerinizi Mobil hale getirdiğiniz de m.siteadi.com şeklinde kurmanızdır. bu size daha etkili bir sıralama ve daha iyi konum getirecektir. Mobil uygulamanız da da site hızınız iyi ise diğer sitelerden her zaman bir adım daha önde olabilirsiniz.

Written by SeoVyo

KURUMSAL SEO UZMANI

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Comments

0 comments

Bütünsel Seo

Bütünsel Seo

37 Things Only People Growing Up in the 80s Will Understand